Pestgo – Gıda ve Tarım Güvenliği

Gıdalarımız, Besi Çiftliklerimiz Kemirgenler, Haşereler ve Zehirle Sürekli Temas Hâlinde…

fareBirçok gıda güvenliği standardı geliştirilmesine, el değmeden bant üretimi yapılmasına, kullanılan temizlik malzemelerinin bile kimyevî niteliklerinin belirlenmesine rağmen, üretim zincirinde yer alan üretim, işleme, dağıtım, perakende ve nihayetinde evimiz veya restorandaki masamıza kadar beslenmek için tükettiğimiz gıdalar kemirgen ve haşerelerle veya onlarla mücadele etmek için kullanılan kimyasallarla kirletilmektedir.

GIDA_GUVENLIGI

Bu Nasıl Gıda Güvenliği?

  • Üretim esnasında tarlada, serada, et kombinasında, tavuk çiftliğinde ve balık avı yapan
    gemilerde besinlerimiz haşerelerle tanışır ve üretici haşerelerle mücadele için çeşitli kimyasallar kullanır.
  • Gıda işleme tesislerinde WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından belirlenen haşereyle mücadele standartları içerisinde dâhi çeşitli kimyasallar vardır.
  • Bizim tükettiğimiz gıdalar (ister evde olsun isterse lüks restoranlar) üretimden sofralarımıza gelinceye kadar haşereler ve haşerelerle mücadele etmek adına kullanılan kimyasallarla defalarca kez kirletilir.

Çözüm Önerimiz
· 16 yıllık tecrübenin ardından yazılımları ve çıkış güçleri yenilenmiş üçüncü nesil cihazlarımızla açık ve kapalı alanlarınızı fare, akrep, bit, pire, kene, hamam böceği, karınca gibi kabuklu böcek ve kemirgenlere kesintisiz olarak kapatıyoruz.
· Açık ve kapalı alanda, duvar içlerinde ve mekânda, toprak üstünde ve altında dolayısıyla her nerede haşerelerle problem yaşıyorsanız biz orada, tamamen elektronik yöntemlerle, haşere probleminizi gündeminizden çıkartmaya hazırız.
· PestGO cihazları sahib oldukları hususî programlar ve uzun ömürlü patentli benzersiz MHT teknolojili ses çıkış üniteleriyle 50 metrekareden 10.000 metrekareye kadar standart cihazlarıyla haşerelerinizin istemediniz yerlere girmesine mani olur.
· PestGO cihazlarının çalıştığı dalga boyu ve frekans aralığının insan, evcil hayvan ve bitki
sağlığına karşı hiçbir zararı yoktur.