Pestgo – Etki Mekanizması

pestgo

PESTGO ELEKTRONİK HAŞERE GÜVENLİK SİSTEMİ

Frekans dalga boylarındaki karakteristik etki gücüne dayanır.

Frekanslarla ekmek kesmek mümkün olduğu gibi, ilaçla tedavisi imkansız olan hastalıkları da, tedavi etmek mümkündür.
Pestgo Ltd.Şti. olarak bizler, 18 yıl öncesinde 3.5 yıl süren Ar-Ge çalışmalarımızda müşahede ettik ki, her canlının iyi ve kötü yönde etkilendiği frekans dalga boyları ve karakterleri etki açısından farklılıklar arz etmektedir.

Bir canlıyı tedavi ederken, aynı dalga boyunun yayılımındaki değişik yöntemle, canlının metabolizması, otomatik beyin refleksleri aniden bozulmaktadır.
Kullanılacak amaca göre, dalga boyu karakterlerinde ve yayılımındaki bu farklılık, canlılarda tedavi veya hastalık gibi farklı farklı neticeler vermektedir.

Security_System_GuvenlikEtki Alanı

Pestgo haşere önleme sistemine sahip cihazlarımız, farelerde ve diğer kemirgenlerin, beyin otomatik reflekslerini birkaç saniye içinde bozarak, etki alanına girme eylemlerine son vermektedir.
Bu ani etki mekanizması sonucu, içerde önceden yuvalanmış fare ve diğer kemirgenler, hastalanmakta, üreme, uyku, beslenme, düzenleri bozulmaktadır.
Bu duruma alışabilen fare ve kemirgen görülmemiştir. Sistemin alışkanlık/bağışıklık yapma gibi bir yan etkisi da görülmemiştir.

Ancak sistemin etki alanı dışına çıkabilen fare ve diğer kemirgenler etkiden kurtulmuş olurlar. Bir daha geri gelmezler.

Kın kanatlı yürüyen ve uçan böcek türlerinde, böceklerde etkili olan, havadaki dalga salınımının karakteristik gücü, onları uçamaz, yürüyemez, çiftleşemez, uyuyamaz hale getirir.
Çoğunun bu fiziksel yorgunluğa dayanamayıp, mekânın fiziki durumuna göre, geç de olsa neticede öldükleri de müşahede edilmiştir.

Sistem Nasıl Çalışır?

PestGO yayınları fare ve haşerelerin metabolizma reflekslerini bozarak onları aniden hasta eder! Etki alanına bu yüzden yaklaşmazlar! PestGO etki alanı onlar için, artık tam anlamıyla yaklaşamadıkları yasak bölgedir.

Mevcut haşerelerden hemen kurtulup, tertemiz bir mekanda üretmek ve yaşamak için, telefonla PestGO danışmanınızı arayınz!